جزییات خبر

با حضور معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور؛

دوره آموزشی پدافند غیرعامل در منطقه زاهدان برگزار شد

(یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸) ۱۳:۱۶

دوره آموزشی پدافند غیرعامل با حضور معاون آموزش و پژوهش پدافند غیرعامل کشور در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان، این دوره آموزشی با رویکرد آمادگی فردی و کاهش آسیب در برابر مخاطرات جهت کارکنان منطقه در سالن اجتماعات ستاد منطقه برگزار شد.

معاون سازمان پدافند غیرعامل کشور در این دوره با ایراد سخنانی با اشاره به اهمیت پدافند غیرعامل، حمله به زیرساخت‌های اقتصادی و سایبری کشور را از اهداف جنگ نوین دشمن برشمرد و بکارگیری شیوه‌های مناسب دفاع را از اهداف پدافند غیرعامل عنوان کرد.

سردار کریمیان پدافند غیرعامل را دفاع از کشور، مردم، زیرساخت‌ها و حاکمیت و نظام در برابر دشمنان بدون استفاده از سلاح ذکر کرد و افزود: ما در یک نبرد ترکیبی با دشمن روبرو هستیم و با توجه به تهدیدات عمده، دشمن تلاش می کند ما را در سه جبهه نظامی، امنیتی و اقتصادی درگیر کند.

حیدری، کارشناس سازمان پدافند غیرعامل استان نیز از دیگر سخنرانان این دوره بود که با ارائه تعاریفی در خصوص این مبحث، برخی الزامات، ضروریات، اهداف و ساختارهای دفاعی پدافند غیرعامل را بیان کرد.

این دوره آموزشی با هماهنگی و برنامه‌ریزی واحد اچ‌اس‌ایی منطقه برگزار شد که علاوه بر مسئولان و کارکنان منطقه زاهدان، مدیر کل پدافند غیرعامل استان و معاون فنی عملیاتی منطقه زاهدان نیز حضور داشتند.

 

پدافند غیرعامل1

پدافند غیرعامل2

پدافند غیرعامل3

پدافند غیرعامل4

پدافند غیرعامل5

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید