جزییات خبر

سوخت رسانی به اتوبوس های حامل زائران پاکستانی در منطقه زاهدان همچنان ادامه دارد

(شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸) ۱۴:۰۴

با پایان یافتن ماه صفر موج بازگشت زائران پاکستانی کربلای معلا و مشهد مقدس به کشورشان آغاز شده و سوخترسانی به این زائران در منطقه زاهدان ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان ، به نقل از مدیر منطقه ، در ایام اربعین حسینی ، بیش از 752 هزار لیتر نفتگاز به اتوبوس های حامل زائران پاکستانی در جایگاه های منطقه زاهدان توزیع شده است.
غلام محمد احمدی افزود: این مقدار سوخت از اول شهریور امسال تا پایان مهر ماه به دو هزار و 500 اتوبوس ایرانی و خارجی حامل زائران پاکستانی عتبات عالیات توزیع گردیده است.
مدیر منطقه زاهدان با اشاره به اینکه تاکنون هیچ مشکلی در خصوص تامین سوخت ناوگان حمل زائران در جایگاه های منطقه وجود نداشته افزود: هم اکنون بسیاری از زائران که به قصد زیارت عتبات عالیات در کشور عراق و نیز زیارت مشهد مقدس به کشور ما مشرف شده اند ، در مسیر بازگشت به کشور پاکستان قرار دارند و خدمت رسانی به این زائران در منطقه زاهدان همچنان ادامه دارد.
گفتنی است طبق اعلام منابع خبری استان : امسال بیش از 110هزار نفر زائر پاکستانی به قصد شرکت در مراسم اربعین امام حسین (ع) از مرزهای سیستان و بلوچستان وارد کشور شدند و با استفاده از یک هزار و 195 اتوبوس پاکستانی و یک هزار و 314 اتوبوس ایرانی در کشور جابجا شدند.

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید