جزییات خبر

بازدید نماینده ویژه مدیر عامل از منطقه زاهدان

(چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸) ۱۵:۴۱

نماینده ویژه مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ، با حضور در منطقه زاهدان از فعالیت کارکنان بخش های مختلف و روند ارائه خدمات بازدید کرد.

مجتبی دلبری در این بازدید از ناحیه و انبار نفت زابل ، پایانه مرزی میلک ، تاسیسات انبار نفت شماره دو و ناحیه مرکزی زاهدان بازدید نمود و دیدارهایی نیز با کارکنان داشت.

وی با حضور در جلسه بررسی مشکلات منطقه که روز سه شنبه در سالن جلسات منطقه زاهدان برگزار شد، تقویت نیروی انسانی را از الزامات منطقه برشمرد و افزود : ارائه خدمت در سیستان و بلوچستان با سایر مناطق کشور متفاوت است و به نوعی ایثار و از خودگذشتگی محسوب می شود.
نماینده مدیر عامل بروزرسانی خدمات الکترونیک و استفاده از سیستم های کنترلی و نظارتی را از جمله ضروریات منطقه در راستای کنترل فرآورده ها عنوان کرد.
دلبری همچنین با ضروری خواندن اصلاح برخی مقررات و قوانین پیشگیری از قاچاق سوخت، افزود: پیشگیری و مبارزه با قاچاق سوخت علاوه بر کنترل و نظارت نیاز به اصلاح قوانین و مقررات دارد و بدون اصلاح قوانین پیشگیری از قاچاق امکان پذیر نیست.
غلام محمد احمدی مدیر منطقه زاهدان نیز در این جلسه با برشمردن مشکلات و کمبودهای منطقه ، خواهان پیگیری موارد مطرح شده از جمله کمبود تجهیزات و نیروی انسانی شد.


نماینده 2
نماینده 1

نماینده 3
نماینده 5
نماینده 4

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید