جزییات خبر

ممانعت از سوختگیری بیش از 242 هزار کارت سوخت مهاجر در سیستان و بلوچستان

(سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۳۴

با اجرای طرح کدینگ کارت هوشمند سوخت در سیستان و بلوچستان تاکنون بیش از 242 هزار کارت سوخت مهاجر شناسایی و غیر فعال شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان گفت: با اجرای طرح کدینگ در سیستان و بلوچستان که از دهم خردادماه امسال آغاز شده است تاکنون بیش از 242 هزار کارت سوخت مهاجر شناسایی و از طرح کدینگ خارج شده است.
غلام محمد احمدی افزود: پایش کارت های سوخت در سیستان و بلوچستان با بررسی تراکنش کارت های غیر بومی توسط کارشناسان مستقر در مناطق زاهدان ، چابهار و ستاد در حال انجام است .
وی اجرای طرح کدینگ کارت سوخت را طرحی موفق در راستای جلوگیری از سوختگیری کارت های مهاجر و کاهش ازدحام ناشی از سوختگیری این کارت ها در جایگاه های سوخت عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد با ادامه روند بررسی تراکنش کارت های سوخت و غیر فعال کردن کارت های غیر مجاز ، شاهد وضعیت متعادل و کاهش مصرف سوخت در استان خواهیم بود.
مدیر منطقه زاهدان در خصوص سوختگیری خودروهای مهمان و فاقد کارت سوخت نیز گفت : آن دسته از خودروهای مهمان و فاقد کارت سوخت می توانند با مراجعه به جایگاه های سوخت منتخب در کلیه شهرستان های استان ، سوخت موردنیاز خود را دریافت نمایند.
احمدی با اشاره به اینکه ورودی طرح کدینگ جهت فعال کردن کارت های سوخت جدید باز است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد ابراز داشت:کارت های سوخت جدید که مربوط به خودروهای پلاک و یا آدرس استان می باشد ، پس از صدور از طریق سامانه کارت هوشمند سوخت کشور فعال می گردد و نیاز به مراجعه حضوری مالکین به مراکز ارائه خدمات این شرکت نمی باشد.
به گزارش روابط عمومی منطقه زاهدان : جلوگیری از ورود کارت های مهاجر، کاهش قاچاق سوخت ، کاهش مصرف فرآورده های نفتی و کاهش مدت انتظار سوختگیری در جایگاههای عرضه سوخت از جمله اهداف اجرای طرح کدینگ در استان است.

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید