جزییات خبر

بیش از 68هزار کارت سوخت مهاجر در زاهدان از طرح کدینگ خارج شد

(سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۲۸

با اجرای طرح کدینگ کارت سوخت که از دهم خرداد ماه امسال در سیستان و بلوچستان اجرا شده است ، تاکنون بیش از 68 هزار کارت مهاجر در منطقه زاهدان شناسایی و از طرح خارج شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان با اعلام این خبر افزود: با شدت گرفتن ورود کارت های سوخت مهاجر به استان در سال گذشته  و امسال و افزایش مصرف سوخت که ناشی از قاچاق فرآورده بود ، طرح کدینگ کارت سوخت با هدف پیشگیری از ورود کارت های مهاجر در سیستان و بلوچستان اجرا شد.

غلام محمد احمدی با اشاره به موفقیت آمیز بودن اجرای این طرح گفت: با گذشت کمتر از دو ماه از آغاز اجرای طرح کدینگ تاکنون بیش از 68 هزار کارت سوخت مهاجر در منطقه زاهدان شناسایی و از سوختگیری آنها در جایگاه ها جلوگیری شده است.

وی ابراز داشت : کار بررسی و پایش کارت های سوخت مهاجر در منطقه ادامه دارد و تاکنون بطور میانگین روزانه بیش از یک هزار کارت مهاجر شناسایی و از طرح خارج شده است.

مدیر منطقه زاهدان الزامی شدن استفاده از کارت سوخت خودرو را که از امروز (22/5/98) در تمامی جایگاه های کشور آغاز شده است را گامی موثر در راستای پیشگیری از مهاجرت کارت های سوخت به مناطق مرزی و جلوگیری از قاچاق فرآورده های نفتی عنوان نمود.

به گزارش روابط عمومی منطقه زاهدان : با اجرای طرح کدینگ در سیستان و بلوچستان فقط خودروهایی که دارای شماره پلاک و یا آدرس استان باشند مجاز به سوختگیری در جایگاه های سوخت می باشند و سایر خودروها از جمله خودروهای مهمان و خودروهای فاقد کارت در حایگاه های ویژه ای که به این منظور در نظر گرفته شده می توانند سوختگیری نمایند.
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید