جزییات خبر

جلسه شورای اداری و عملیات در منطقه زاهدان برگزار شد

(پنج شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸) ۱۵:۵۳

اولین جلسه شورای اداری و عملیات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان روز پنج شنبه (10/مرداد /98) با حضور مدیر، معاونین ، روسای واحدهای اداری و عملیاتی در سالن جلسات منطقه برگزار شد.

مدیر منطقه زاهدان کنترل و نظارت بیشتر بر فرآیند حمل و توزیع سوخت، نگهداشت تاسیسات و سلامت نیروی انسانی را خواستار شد و از کارکنان خواست تا در بازدید های دوره ای دقت لازم را بکار گیرند تا شاهد ارائه خدمات بهتر به مردم باشیم.
در این جلسه معاونین و روسای واحدها و نواحی منطقه نیز با ارائه گزارش هایی از حوزه کاری خود ، برخی از مشکلات و کمبودهای مربوط به واحد خود را عنوان نمودند.
کمبود نیروی انسانی ، کمبود تجهیزات و امکانات ، مشکلات کارت سوخت الکترونیکی با زیرساخت بانکی و توزیع نفت سفید در سال 98 و نصب دوربین در نواحی از جمله مشکلات و درخواست های روسای واحدها در این جلسه بود.
غلام محمد احمدی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد و ابراز داشت : تحویل سوخت به خودروهای سنگین براساس دستورالعمل ها و مصوبه کمیسیون قاچاق کالا و ارز داشتن قرارداد معتبر کاری صورت پذیرد.
احمدی بررسی کمبودها، بازنگری دستورالعمل ها، رفع نشتی فرآورده در انبار های نفت ، تحویل سوخت مکشوفه از جمله موارد مورد بررسی در این جلسه عنوان کرد.
وی همچنین از اعضاءجلسه خواست :در زمینه کنترل عملکرد مصرف کنندگان جزء و عمده ،کنترل و نظارت بر عملکرد نیروها و آموزش و افزایش اطلاعات کارکنان در راستای شرح وظایف سازمانی تلاش نمایند.اداری1
اداری

اداری3

اداری2

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید