جزییات خبر

با حضور معاون نظارت بر عملیات بهره برداری حوزه سه

جلسه کارگروه پیشگیری و مقابله با قاچاق سوخت در منطقه زاهدان برگزار شد

(چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸) ۱۴:۳۰

به منظور بررسی مسائل و موضوعات مرتبط با قاچاق سوخت ، جلسه پیشگیری و مقابله با عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی امروز در منطقه زاهدان برگزار شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان با اشاره به اجرای طرح کدینگ کارت سوخت در استان گفت :با اجرای طرح کدینگ کارت سوخت که با هدف جلوگیری از ورود کارت های سوخت مهاجر و مقابله با عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی انجام شده هم اکنون کار پایش و کنترل کارت ها آغاز شده و با شناسایی این دسته از کارت های سوخت اقدامات لازم به منظور جلوگیری از سوختگیری آنها انجام می شود.
غلام محمد احمدی مهمترین موضوعات مطرح شده در این جلسه را پیرامون بررسی شیوه های شناسایی کارت های سوخت جدید و کد نشده و نیز کیفیت پایش و شناسایی کارت های سوخت مهاجر عنوان کرد.
داود عربعلی معاون نظارت بر عملیات بهره برداری حوزه سه شرکت ملی پخش نیز ضمن قدردانی از همکاری ادارات استان در راستای اجرای طرح کدینگ ، از اجرای مرحله ای این طرح تا شناسایی و برکناری کارت های سوخت مهاجر خبر داد.
گفتنی است : معاون نظارت بر عملیات بهره برداری حوزه سه ، معاون مدیر سامانه هوشمند سوخت و معاون مدیر منابع انسانی شرکت ملی پخش و همراهان به منظور بررسی مشکلات مناطق زاهدان و چابهار روز گذشته به استان سیستان و بلوچستان سفر نموده و از بخش های مختلف منطقه زاهدان بازدید به عمل آوردند.

کارگروه1.تیر98

کارگروه2.تیر98

کارگروه3.تیر98

کارگروه4.تیر98

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید