جزییات خبر

اجرای طرح کدینگ کارت های سوخت در جایگاه های منطقه زاهدان

(شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸) ۱۳:۵۲

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان از اجرای طرح کدینگ کارتهای هوشمند سوخت در جایگاه های منطقه زاهدان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه زاهدان ،غلام محمد احمدی ، شب گذشته با حضور در برنامه گفتگوی خبری ساعت 20 مرکز استان از اجرای موفقیت آمیز طرح کدینگ کارت های سوخت در تمامی جایگاه های منطقه زاهدان خبر داد و افزود : با اجرای این طرح خودروهایی که در بازه زمانی یک سال گذشته ( از فروردین 97 تا انتهای فروردین 98 ) در جایگاه های منطقه زاهدان سوختگیری نموده اند مجاز به سوختگیری می باشند.
وی هدف از اجرای این طرح را جلوگیری از قاچاق فرآورده های نفتی ، کاهش ازدحام و برطرف نمودن صف های خودرو در جایگاه های سوخت و جلوگیری از سوختگیری کارت های مهاجر عنوان کرد.
مدیر منطقه زاهدان با اشاره به اجرای این طرح از سال های گذشته در شهرستان های سراوان ، سیب سوران و مهرستان و بررسی نقاط قوت و ضعف گفت : طرح کدینگ هم اکنون در تمامی شهرستان های تابعه منطقه زاهدان به اجرا درآمده و خودروهای کدگذاری شده می توانند به راحتی در جایگاه ها سوختگیری نمایند .
وی افزود : جهت سوختگیری خودروهای جدید و کدگذاری نشده و مسافرین ، جایگاه هایی در سطح منطقه در نظر گرفته شده و آماده ارائه خدمات می باشد.
احمدی همچنین در خصوص کدگذاری کارت های سوخت جدید و جامانده از طرح کدینگ نیز گفت: مراکزی در منطقه جهت این امر اختصاص داده شده و صاحبان خودروها می توانند با ارائه مدارک نسبت به کدینگ کارت سوخت اقدام نمایند.

 
مصاحبه مدیر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید