جزییات خبر

خودروهای متخلف در جایگاه های سوخت منطقه زاهدان توقیف می گردد

(یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۹:۴۷

طرح کنترل و نظارت بر کارت های سوخت از امروز در جایگاه های منطقه زاهدان آغاز شد و تعدادی خودروی متخلف توقیف و جهت رسیدگی قضایی به پارکینگ نیروی انتظامی منتقل شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان از توقیف 12 خودرو متخلف و جمع آوری مقادیری بنزین و کارت سوخت در جایگاه های شهر زاهدان خبر داد و افزود : با تصویب طرح ضربتی نظارت بر توزیع سوخت که روز گذشته در جلسه کمیته سوخت شهرستان زاهدان انجام شد ،از امروز نظارت بر جایگاه های سوخت شدت گرفت.
غلام محمد احمدی ضمن قدردانی از فرماندار ، شورای تامین و نیروی انتظامی شهرستان زاهدان در زمینه همکاری با آن شرکت ابراز داشت : این طرح با توجه به شلوغی جایگاه های سوخت در روزهای اخیر با تاکید شورای تامین استان و مشارکت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان و نیروی انتظامی استان در حال انجام است و با تخلفات ، در حوزه سوخت رسانی برخورد می گردد.
وی سوختگیری با کارت های سوخت سایر خودروها و سوختگیری در خارج از باک خودرو را از مصادیق تخلف در جایگاه ها عنوان نمود و گفت : با استقرار بازرسین شرکت و گشت نیروی انتظامی با متخلفین برخورد می شود و خودروهای متخلف نیز برابر مقررات توقیف می گردد.
مدیر منطقه زاهدان از مالکین خودروها خواست از واگذار نمودن کارت سوخت خود به سایر افراد خودداری نمایند زیرا در صورت مشاهده تخلف ، عواقب آن متوجه شخص صاحب کارت خواهد بود و طبق مقررات ، متخلفین علاوه بر ابطال کارت سوخت به پرداخت غرامت قضایی محکوم خواهند شد.

شلوغی جایگاهها1

 

شلوغی جایگاهها2

کنترل جایگاهها


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید