جزییات خبر

جایگاه کویر زاهدان پس از بازسازی به بهره برداری رسید

(شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷) ۱۵:۰۹

جایگاه اختصاصی کویر زاهدان ، پس از بازسازی ، روز چهارشنبه (13/تیر/97) با حضور کارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان به بهره برداری رسید .

مدیر منطقه زاهدان با اعلام این خبر افزود : جایگاه عرضه فرآورده های نفتی کویر زاهدان بدلیل مشکلاتی از جمله مستهلک بودن تلمبه های فروش ، لوله ها ، سایبان ، محوطه و مشکلات مالی سرمایه گذار ، وضعیت مناسبی جهت ارائه خدمات نداشت از اینرو پس از چندماه تعطیلی و انجام بازسازی ، اکنون با ایجاد شرایط مطلوب و رفع نواقص ، آماده عرضه بنزین و نفتگاز می باشد.
کورش بالادست با اشاره به اینکه این جایگاه در موقعیت بسیار خوبی از نظر جغرافیایی واقع شده و در نقطه اتصال محور زاهدان ، زابل و نهبندان قرار دارد و در قالب مجتمع خدمات رفاهی فعالیت می کند گفت : راه اندازی مجدد و عرضه سوخت در این جایگاه گامی موثر در تامین رفاه مسافرین و مردم استان خواهد بود.
وی افزود : بازسازی جایگاه اختصاصی کویر با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال از اواخر بهمن ماه 1396 توسط سرمایه گذار بخش خصوصی (جایگاهدار) آغاز شده و اکنون با اتمام کار و انجام کنترل ها و رعایت استانداردهای لازم ، در حال ارائه خدمات می باشد.
مدیر منطقه زاهدان خاطر نشان کرد تمامی تلمبه های فروش جایگاه تعویض شده و اکنون این جایگاه مجهز به 5 نازل بنزین و 8 نازل نفتگاز می باشد .
وی بازسازی و زیباسازی سایبان ، کف محوطه ، سکوهای تلمبه ، باند مخازن ، تعمیر ، رنگ آمیزی و نصب دیوار پوش ساختمان اداری جایگاه ، تعویض تلمبه ها و لوله ها ، لایروبی مخازن و نصب دوربین های مداربسته را بخشی از اقدامات انجام شده در راستای بازسازی و زیباسازی جایگاه مذکور ذکر نمود.

جایگاه کویر3
جایگاه کویر2
جایگاه کویر1
جایگاه کویر

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدانپست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 تماس با ما:

زاهدان ، خیابان دانشگاه سه راه دانش جنب پل روگذر شهدای وحدت ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان
کدپستی :        9816659931  
شماره تلفن :    3-05433428301

شماره نمابر:     05433413512

شماره مرکز پاسخگویی: 09627