جزییات خبر

جایگاه کویر زاهدان پس از بازسازی به بهره برداری رسید

(شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷) ۱۵:۰۹

جایگاه اختصاصی کویر زاهدان ، پس از بازسازی ، روز چهارشنبه (13/تیر/97) با حضور کارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان به بهره برداری رسید .

مدیر منطقه زاهدان با اعلام این خبر افزود : جایگاه عرضه فرآورده های نفتی کویر زاهدان بدلیل مشکلاتی از جمله مستهلک بودن تلمبه های فروش ، لوله ها ، سایبان ، محوطه و مشکلات مالی سرمایه گذار ، وضعیت مناسبی جهت ارائه خدمات نداشت از اینرو پس از چندماه تعطیلی و انجام بازسازی ، اکنون با ایجاد شرایط مطلوب و رفع نواقص ، آماده عرضه بنزین و نفتگاز می باشد.
کورش بالادست با اشاره به اینکه این جایگاه در موقعیت بسیار خوبی از نظر جغرافیایی واقع شده و در نقطه اتصال محور زاهدان ، زابل و نهبندان قرار دارد و در قالب مجتمع خدمات رفاهی فعالیت می کند گفت : راه اندازی مجدد و عرضه سوخت در این جایگاه گامی موثر در تامین رفاه مسافرین و مردم استان خواهد بود.
وی افزود : بازسازی جایگاه اختصاصی کویر با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال از اواخر بهمن ماه 1396 توسط سرمایه گذار بخش خصوصی (جایگاهدار) آغاز شده و اکنون با اتمام کار و انجام کنترل ها و رعایت استانداردهای لازم ، در حال ارائه خدمات می باشد.
مدیر منطقه زاهدان خاطر نشان کرد تمامی تلمبه های فروش جایگاه تعویض شده و اکنون این جایگاه مجهز به 5 نازل بنزین و 8 نازل نفتگاز می باشد .
وی بازسازی و زیباسازی سایبان ، کف محوطه ، سکوهای تلمبه ، باند مخازن ، تعمیر ، رنگ آمیزی و نصب دیوار پوش ساختمان اداری جایگاه ، تعویض تلمبه ها و لوله ها ، لایروبی مخازن و نصب دوربین های مداربسته را بخشی از اقدامات انجام شده در راستای بازسازی و زیباسازی جایگاه مذکور ذکر نمود.

جایگاه کویر3
جایگاه کویر2
جایگاه کویر1
جایگاه کویر

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 تماس با ما:

زاهدان ، خیابان دانشگاه سه راه دانش جنب پل روگذر شهدای وحدت ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان
کدپستی :        9816659931  
شماره تلفن :    3-05433428301

شماره نمابر:     05433413512

شماره مرکز پاسخگویی: 09627