جزییات خبر

بیش از 1600 نفر ساعت آموزش HSE در منطقه زاهدان برگزار شد

(چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷) ۱۰:۵۲

در سه ماهه اول امسال بیش از 1600 نفر ساعت دوره آموزشی از سوی واحد HSE منطقه زاهدان جهت کارکنان مجاری عرضه و رانندگان بخش حمل و نقل سوخت برگزار شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان این آموزش ها را در راستای توانمندسازی و آگاهی بخشی به کارکنان در زمینه بهداشت ، ایمنی ، محیط زیست و پدافند غیر عامل ذکر کرد.
کورش بالادست ارائه آموزش های کاربردی و روزآمد به کارکنان را از ویژگی های هر سازمان موفق عنوان نمود و افزود: در تاسیسات نفتی بدلیل وجود کانون های خطر و مواد اشتعال زا ، ارائه آموزش های ایمنی و آتش نشانی بیش از سایر آموزش ها مورد نیاز است .
وی ضمن قدردانی از واحد HSE منطقه این آموزش ها را شامل 260 نفر ساعت در زمینه بهداشت ،730 نفر ساعت آموزش ایمنی ،390 نفر ساعت محیط زیست و 290 نفر ساعت آموزش پدافند غیر عامل برشمرد و افزود این دوره های آموزشی در سه ماهه اول امسال به کارکنان مجاری عرضه ، رانندگان حمل و نقل فرآورده های نفتی و کارکنان واحدهای عملیاتی و تاسیسات نفتی ارائه شده است.
مدیر منطقه زاهدان گفت : آموزش های انجام شده ، در دو بخش تئوری و عملی صورت گرفته و شرکت کنندگان در این دوره ها با مباحث تئوری از جمله انواع آتش ، خاموش کننده ها، آتش سوزی ، سوختگی ، آلودگی های نفتی، شرایط کار در تاسیسات نفتی، بهداشت محیط و راه های پیشگیری و مقابله با بحران و واکنش اضطراری آشنا شدند و در بخش عملی نیز تحت نظر کارشناسان ایمنی منطقه در عملیات اطفاء حریق شرکت نمودند.

آموزش ایمنی1

آموزش ایمنی2

آموزش ایمنی3

آموزش ایمنی4

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 تماس با ما:

زاهدان ، خیابان دانشگاه سه راه دانش جنب پل روگذر شهدای وحدت ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان
کدپستی :        9816659931  
شماره تلفن :    3-05433428301

شماره نمابر:     05433413512

شماره مرکز پاسخگویی: 09627