جزییات خبر

بیش از 535 میلیون لیتر فرآورده نفتی در منطقه زاهدان توزیع شد

(سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷) ۰۸:۲۹

در سه ماهه اول امسال بیش از 535 میلیون لیتر فرآورده نفتی شامل بنزین ، نفتگاز (نیروگاهی و غیر نیروگاهی)، نفت سفید، نفتکوره و سوخت هواپیمایی در منطقه زاهدان توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان کورش بالادست با اعلام این خبر افزود : این فرآورده ها از طریق انبارهای نفت و مجاری عرضه سوخت نواحی منطقه به بخش های مختلف مصرف از جمله حمل و نقل، کشاورزی، صنایع، اصناف، واحدهای مصرف کننده عمده و جزء و سایر بخش ها توزیع شده است.
مدیر منطقه زاهدان توزیع روزانه این فرآورده ها در 93 روز بهار امسال را 5 میلیون و 750 هزار لیتر ذکر نمود و گفت : این میزان سوخت از طریق نفتکش های جاده پیما و مخزندارهای حمل ریلی از مبادی تامین در سایر استان های کشور، تهیه و حمل شده است.
وی عدم برخورداری منطقه از خط لوله انتقال فرآورده، گستردگی دامنه توزیع سوخت در استان و فاصله بسیار زیاد منطقه با مبادی تامین را از مشکلات تامین و توزیع سوخت عنوان نمود و خاطر نشان کرد با تلاش و کوشش کارکنان منطقه، ناوگان حمل و نقل و مجاری عرضه سوخت ، هیچگونه کمبودی در راستای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان وجود ندارد و عرضه سوخت در تمامی مجاری عرضه بدون وقفه انجام می شود.
او مقدار سوخت ارسال شده به نیروگاه های منطقه را در این مدت 24 میلیون و 800 هزار لیتر برشمرد و از کاهش 58 درصدی آن نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
کورش بالادست همچنین مقدار سوخت عرضه شده به پروازهای داخلی و خارجی از طریق مراکز سوختگیری هواپیمایی زاهدان و زابل را حدود 4 میلیون لیتر ذکر نمود و میزان پروازهای انجام شده در فرودگاه های زاهدان و زابل در سه ماهه اول امسال را 784 پرواز اعلام کرد.
مدیر منطقه زاهدان وضعیت ذخیره سازی سوخت ، در انبارهای نفت منطقه را مطلوب خواند و ابراز داشت با توجه به افزایش مصرف بنزین و نفتگاز در ماه های اخیر ، ارسال سوخت به مجاری عرضه در برخی از موارد بیش از سهمیه آنان ارسال شده تا وقفه ای در عملیات جایگاه صورت نگیرد.

کاهش مصرف نیرو2

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 تماس با ما:

زاهدان ، خیابان دانشگاه سه راه دانش جنب پل روگذر شهدای وحدت ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان
کدپستی :        9816659931  
شماره تلفن :    3-05433428301

شماره نمابر:     05433413512

شماره مرکز پاسخگویی: 09627