جزییات خبر

مدیر منطقه زاهدان در جمع مالکان جایگاه ها گفت :

ما حافظ منافع مردم و دولت هستیم

(سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷) ۱۱:۵۱

جلسه جایگاه داران شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ناحیه مرکزی زاهدان روز یکشنبه 24/اردیبهشت/97، با حضور مدیر، معاونین، کارشناسان منطقه، دبیر و کارشناسان کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و مالکان و متصدیان مجاری عرضه، در سالن جلسات منطقه برگزار شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان ،ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه و قدردانی از حضور مالکان جایگاه ها،بر لزوم تعامل ،همکاری و هماهنگی بیشتر مالکان جایگاه ها و کارشناسان شرکت تاکید کرد و گفت : ما حافظ منافع مردم و دولت هستیم و باید حساسیت بیشتری بر نظارت و توزیع فرآورده ها داشته باشیم.
کورش بالادست ،شرایط اقلیمی، پراکندگی جغرافیایی و حجم بالای توزیع فرآورده های نفتی را از جمله خصوصیات منطقه زاهدان خواند و ابراز داشت: با وجود این شرایط ارایه خدمت در این منطقه کاری سخت و دشوار است و با این و جود تلاش و کوشش متصدیان مجاری عرضه قابل تقدیر می باشد.
وی افزود: انتظار ما از جایگاهداران این است که شخصا بر عملیات دریافت و توزیع فرآورده نظارت داشته باشند و سلامت کاری و توزیع فرآورده منطبق با مقررات شرکت را بیش از پیش خواستار و بر آن تأکید نمودند .
به گزارش روابط عمومی در این جلسه مالکان جایگاه های زاهدان سؤالات خود را مطرح کردند و مدیر و معاونین به مسائل و مشکلات آنها پاسخ دادند.

جلسه جایگاهداران1

جلسه جایگاهداران2

جلسه جایگاهداران3

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 تماس با ما:

زاهدان ، خیابان دانشگاه سه راه دانش جنب پل روگذر شهدای وحدت ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان
کدپستی :        9816659931  
شماره تلفن :    3-05433428301

شماره نمابر:     05433413512

شماره مرکز پاسخگویی: 09627