جزییات خبر

اجرای طرح کنترل جایگاه های عرضه سوخت در زاهدان

(یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷) ۱۲:۰۸

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان از اجرای طرح کنترل جایگاه های سوخت خبر داد.

کورش بالادست افزود : این طرح در راستای جلوگیری از عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی از هشتم اردیبهشت ماه امسال در جایگاه های منطقه آغاز شده و در حال اجراست .
وی با اشاره به عزم جدی منطقه در برخورد با تخلفات مجاری عرضه اظهار داشت : تیم نظارتی منطقه اقدام به کنترل جایگاه ها می نماید و در صورت مشاهده تخلفاتی از جمله سوختگیری در ظرف ، سوختگیری با کارت هوشمند خودروهای دیگر و هرگونه سوختگیری غیر متعارف ، برابر مقررات با مجاری عرضه برخورد می نماید.
دبیر کارگروه سوخت استان گفت : افزایش نرخ فروش سوخت قاچاق در کشور های همسایه باعث جاذبه بیشتر برای سودجویان و سوداگران سوخت شده است و این امر منجر به ورود کارت های مهاجر از سایر استان ها به شهرهای استان شده است .
کورش بالادست معضل قاچاق سوخت را از دغدغه های جدی مسئولین استان خواند که در ماه های اخیر بدلیل افزایش آن ، مصرف سوخت بنزین افزایش یافته است.
مدیر منطقه زاهدان با ابراز این مطلب که خدمت رسانی مطلوب مسئولین در سایه مشارکت و همکاری مردم محقق خواهد شد؛ از مردم شریف استان خواست تا در صورت مشاهده تخلف در جایگاه ها و مجاری عرضه سوخت موضوع را به روابط عمومی منطقه و یا روسای نواحی مربوطه اطلاع دهند .

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 تماس با ما:

زاهدان ، خیابان دانشگاه سه راه دانش جنب پل روگذر شهدای وحدت ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان
کدپستی :        9816659931  
شماره تلفن :    3-05433428301

شماره نمابر:     05433413512

شماره مرکز پاسخگویی: 09627